Cookies helpen ons bij het aanbieden van onze services. Door onze services te gebruiken, verklaart u zich ermee akkoord dat we cookies plaatsen. Meer info

Ulrich Götza

Geschäftsführung // Geschäftsführender Gesellschafter

Telefoonnummer + 49 (0) 33476 588-0
Faxnummer + 49 (0) 33476 588-33
Emailadres ulrich.goetza@kochs-fensterbau.de

Cheffe_2022.jpg

Andrea Becker

Empfang/Marketing // Assistentin der Geschäftsleitung

Telefoonnummer + 49 (0) 33476 588-0
Faxnummer + 49 (0) 33476 588-33
Emailadres andrea.becker@kochs-fensterbau.de

Andrea_2022.jpg

Bernd Krappe

Produktion

Telefoonnummer + 49 (0) 33476 588-47
Faxnummer + 49 (0) 33476 588-33
Emailadres bernd.krappe@kochs-fensterbau.de

Krappe.jpg

Steven Horn

Produktion // Arbeitsvorbereitung

Telefoonnummer 033476 - 588-46
Faxnummer 033476 - 588-33
Emailadres steven.horn@kochs-fensterbau.de

Horn_2022.jpg

Jacqueline Kaethner

Produktion // Arbeitsvorbereitung

Telefoonnummer + 49 (0) 33476 588-45
Faxnummer + 49 (0) 33476 588-33
Emailadres jacqueline.kaethner@kochs-fensterbau.de

Kaethner_2022.jpg

Bernd Neubert

Technik Bau // Bauleitung

Telefoonnummer + 49 (0) 33476 588-0
Faxnummer + 49 (0) 33476 588-33
Emailadres bernd.neubert@kochs-fensterbau.de

bernd_neubert.jpg

Christian Ortel

Technik Bau // Bauleitung

Telefoonnummer 033476 - 588-0
Faxnummer 033476 - 588-33
Emailadres christian.ortel@kochs-fensterbau.de

Ortel.jpg

Uwe Lorenz

Technik Bau // Bauleitung

Telefoonnummer +49 (0)33476 - 588-0
Faxnummer +49 (0)33476 - 58833
Emailadres uwe.lorenz@kochs-fensterbau.de

Uwe Lorenz.jpg

Tilo Wolff

Technik Bau // Bauleitung

Telefoonnummer + 49 (0) 33476 588-0
Faxnummer + 49 (0) 33476 588-33
Emailadres tilo.wolff@kochs-fensterbau.de

Tilo_Wolff.jpg

Carsten Bäcker

Kundendienst // Service

Telefoonnummer + 49 (0) 33476 588-20
Faxnummer + 49 (0) 33476 588-33
Emailadres carsten.baecker@kochs-fensterbau.de

Bäcker.jpg
Vorige pagina - - Volgende pagina